Aksaray Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü
2019-2020 Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Değerlendirme Sonuç Listesi

2019-2020 Akademik Yılı Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Değerlendirme Sonuçları (Akademik)

2019-2020 Akademik Yılı Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Değerlendirme Sonuçları (İdari)

*Değerlendirme neticesinde programdan faydalanmaya hak kazanan personelin başvuru esnasında kabul aldıkları kurumlara gitmeleri beklenmektedir. Fakat herhangi bir sebeple değişiklik yapmak isterlerse değişiklik yapılacak ülke hibe tablosunda belirtilen 3 grup ülkeden kabul aldıkları ülke ile aynı grup veya bir alt grup ülke olmak zorundadır.

*Seçilen öğretim elemanlarının 31 Mayıs 2021 tarihine kadar faaliyetlerini tamamlayıp dönmüş olmaları gerekmektedir. Programdan faydalanmak istemeyen personellerin en geç 2 Aralık 2019 tarihine kadar gidemeyeceklerini belirtmeleri gerekmektedir. 31 Mayıs 2021 tarihine kadar faaliyeti gerçekleştirmeyerek bütçenin ziyan olmasına sebep olan personelin bir sonraki Erasmus başvurusunda toplam puan üzerinden 20 puan düşürülecektir.

*Değerlendirme sonuçlarına 22.11.2019 tarihine kadar Dış İlişkiler Koordinatörlüğü'nden şahsen itiraz edilebilir.

Açıklanan listede ilan edilen yararlanıcıların ödeme işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için faaliyet başlangıç tarihinden en az 30 gün önce gerekli belgelerin Dış İlişkiler Koordinatörlüğü'ne teslim edilmesi gerekmektedir. Hareketlilik öncesi ve sonrasında faydalanıcıların hazırlaması gereken belgeler için tıklayınız.