Aksaray Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü
2018-2019 ERASMUS+ PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

2018-2019 Akademik Yılı Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Değerlendirme Sonuçları (Akademik)

2018-2019 Akademik Yılı Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Değerlendirme Sonuçları (İdari)

*Değerlendirme neticesinde programdan faydalanmaya hak kazanan personelin başvuru esnasında kabul aldıkları kurumlara gitmeleri beklenmektedir. Fakat herhangi bir sebeple değişiklik yapmak isterlerse değişiklik yapılacak ülke hibe tablosunda belirtilen 3 grup ülkeden kabul aldıkları ülke ile aynı grup veya bir alt grup ülke olmak zorundadır.

*Seçilen öğretim elemanlarının 31 Mayıs 2020 tarihine kadar faaliyetlerini tamamlayıp dönmüş olmaları gerekmektedir. Programdan faydalanmak istemeyen personel en geç 15 Ocak 2019 tarihine kadar gidemeyeceklerini belirtmeleri gerekmektedir. 31 Mayıs 2020 tarihine kadar faaliyeti gerçekleştirmeyerek bütçenin ziyan olmasına sebep olan personelin bir sonraki Erasmus başvurusunda toplam puan üzerinden 20 puan düşürülecektir.

*Değerlendirme sonuçlarına 12.12.2018 tarihine kadar Dış İlişkiler Koordinatörlüğü'nden şahsen itiraz edilebilir.

Açıklanan listede ilan edilen yararlanıcıların ödeme işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için faaliyet başlangıç tarihinden en az 30 gün önce gerekli belgelerin Dış İlişkiler Koordinatörlüğü'ne teslim edilmesi gerekmektedir. Hareketlilik öncesi ve sonrasında faydalanıcıların hazırlaması gereken belgeler için tıklayınız.