Aksaray Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü
2021 2022 Güz Dönemi Erasmus Öğrenim Hareketliliği Başvuruları Değerlendirme Sonuçları

 

2021 2022 Güz dönemi Erasmus Öğrenim Hareketlilği'ne başvuran öğrenciler, Erasmus puanları ve fakülte kontenjanlarına göre değerlendirmeye alınmıştır. Aksaray Üniversitesi Erasmus Yönergesi gereği aynı fakülte içerisinde daha fazla bölümün yararlanabilmesi için bölüm önceliği kuralı uygulanmıştır. Başvuru alınmayan veya başvuruların başarısız olduğu fakültelerin kontenjanları öğrenci sayılarına göre diğer fakülteler dağıtılmıştır. 

* Erasmus Sözlü mülakat sınavına girmeyen öğrenciler Yabancı Dil Puanları hesaplanamadığı için Başarısız olarak sayılmıştır. 

* Hakkından feragat etmek isteyen öğrencilerin 20.04.2021 tarihine kadar erasmus@aksaray.edu.tr adresinden iletişime geçmesi gerekmektedir. Hakkından feragat eden öğrenci olması durumunda sırasıyla aynı fakülteden daha sonra diğer fakültelerden yedek olarak belirlenen adaylarla iletişime geçilecektir.

* Erasmus Öğrenim Hareketlilği kazanan öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı 19.04.2021 tarihinde saat 15:30'da Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Toplantıya ait katılım link ve şifreleri öğrencilerin e-postalarına gönderilecektir. Toplantı ile ilgili e-posta almayan öğrencilerin erasmus@aksaray.edu.tr adresinden iletişime geçmesi gerekmektedir. Toplantıya katılım zorunludur. 

Değerlendirme sonuçları için ekteki dosyayı inceleyiniz. 

İtirazlar ve iletişim için:

erasmus@aksaray.edu.tr

0 382 288 38 34