Aksaray Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü
2023 2024 Bahar Dönemi Erasmus Staj Hareketliliği Başvuruları II - Aday Öğrenciler

 

11 - 25 Mart 2024 tarihleri arasında Erasmus Staj Hareketliliği başvurusu yapan öğrenciler içerisinden Yabancı Dil Puanı (minimum 50) ve Ağırlık Genel Not Ortalaması (minimum 2.20) şartını sağlayan öğrenciler değerlendirmeye alınmıştır. 

Açıklanan listedeki tüm öğrenciler Aday Öğrenci statüsündedir. Aday öğrencilere staj yeri bulmaları için 01 Haziran 2024 tarihine kadar süre tanınacaktır; söz konusu süre içerisinde kabul belgesi yükleyen öğrenciler arasında toplam Erasmus puanına göre seçim yapılacak ve asıl ve yedek kazananların listesi açıklanacaktır.
Başvuruda belirtilen kontenjan UNIKOP  Staj Konsorsiyumu kontenjanlarını da içermektedir.

Staj Hareketliliği aday öğrencilerine yönelik sözlü mülakat sınavı olmayacaktır

Programdan faydalanmak üzere seçilen  aday öğrencilerin staj yerini kendileri bulması gerekmektedir. Bu konuda Erasmus Ofisi, gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeleri oryantasyon eğitiminde yapacaktır.

Kabul Belgeleri başvuru yapılan sistem üzerinden yüklenmelidir.

Aday Öğrenci değerlendirmelerine itirazlar 07 Nisan 2024 tarihine kadar dilekçe ile Dış İlişkiler koordinatörlüğüne yapılmalıdır. 

Aday Öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı 01 Nisan  2024 tarihinde 15:00'ta Dış İlişkiler Koordinatörlüğü binasında (Spor Bilimleri Fakültesi 2. kat) yapılacaktır. Toplantıya katılım zorunludur. 

 

Aday Öğrenciler: