Aksaray Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü
İkili Anlaşmalar

 

Üniversitemizin Erasmus Programı kapsamında anlaşmalı olduğu yükseköğretim kurumlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

* İkili anlaşmalar 2021 - 2027 yılından itibaren dijital olarak güncellendiği için 'Bitiş Tarihi' 2020 yılı olan anlaşmalar 2023 yılına kadar uzatılmıştır. 

 

 

Erasmus İkili anlaşmalar sadece 'ECHE' (Erasmus Üniversite Beyannamesi) sahibi yükseköğretim kurumları ile yapılabilir. 2021-2027 döneminde ECHE sahibi olan ve anlaşma imzalanabilecek tüm üniversiteler için tıklayınız

Yeni dönemde (2021-2027) Erasmus İkili anlaşmaları Erasmus Without Paper (Kağıtsız Erasmus) uygulaması kapsamında 'ErasmusDashboard' diye adlandırılan dijital bir platform üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Anlaşma yapmak istenilen üniversite ile irtibata geçildikten sonra ErasmusDashboard üzerinden ortak bölümler ve anlaşma şartları belirlenerek karşılıklı imzalar dijital ortamda atılır ve anlaşma sağlanmış olur. Bu bağlamda, Avrupa ülkelerinde bulunan üniversitelerle Erasmus İkili Anlaşma imzalayacak peronellerimizin karşı üniversiteden anlaşma ile ilgili alacakları onay sonrasında Erasmus Ofisi ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Anlaşmalar, ErasmusDashboard sistemi üzerinden dijital olarak Erasmus Ofisi tarafından imzalanacaktır. 
 

Taslak olarak hazırlanan Erasmus İkili Anlaşma teklif e-postası için tıklayınız.
 

Aksaray Üniversitesi tanıtım Kataloğu için tıklayınız.
 

AKSARAY UNIVERSİTESİ

OID: E10064493
PIC: 948983205