Aksaray Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü
2024 2025 Güz Dönemi Erasmus Öğrenim Hareketliliği Başvuru İlanı

 

2024 2025 Akademik Yılı Güz Dönemi’nde, Erasmus Öğrenci Değişim Programı kapsamında, Avrupa’da anlaşmalarımızın olduğu üniversitelerde öğrenim görmek isteyen öğrenciler 18 Mart - 01 Nisan 2024 (saat 17:00'a kadar) tarihleri arasında çevrimiçi sistem üzerinden başvuru formunu doldurmalıdır.

 

Başvuru linki, şartları, başvuru takvimi, hibe miktarları, içerme desteği vb. ilan detayları için lütfen başvuru ilanını detaylı bir şekilde inceleyiniz.

 

Başvuru Basamakları Sunusu için tıklayınız. 

 

Bu başvuru için geçerli Erasmus Yabancı Dil Puanları aşağıdaki listelerde verilmiştir. Başvuru için geçerli Erasmus Dil Puanı sonuçları başvuru sisteminde öğrencilere tanımlanmıştır. Bu puanlar dışında bir belge kabul edilmeyecektir. 

1. 23-24 Güz Dönemi Erasmus Dil Puanları
2. 23-24 Bahar Dönemi Erasmus Dil Puanları

 

Türkiye ile Avrupa Komisyonu arasında 2024 Yılı Katkı Anlaşması henüz imzalanmamıştır. Bu nedenle, Erasmus+ öğrenci hareketliliği kapsamında yapmış olduğunuz başvuru sonucunda hareketliliğe hibeli ya da hibesiz olarak seçilmeniz kazanılmış bir hak niteliği taşımamaktadır. Hibe alıp almayacağınız veya hibenizin tutarı Avrupa Komisyonu ile imzalanacak anlaşma ve akabinde üniversitenize tahsis edilecek hibe tahsis süreçleri sonuçlandığında kesinleşecek olup, söz konusu anlaşma süreçlerinde yaşanacak gecikmelerden veya aksaklıklardan kaynaklanabilecek maddi veya manevi kayıplardan üniversitemiz veya Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz