Aksaray Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü
2023 Sözleşme Yılı Erasmus Personel Ders Verme Hareketliliği Başvuru İlanı

 

2023 yılı teklif çağrısında kabul edilen Erasmus Yükseköğretim Öğrenci ve Personel Hareketliliği projesi ve üyesi olunan 2023 KA131 konsorsiyum projesi kapsamında üniversitemizin anlaşmalı olduğu kurumlarda ders vermek üzere başvuru yapmak isteyen ve başvuru koşullarını sağlayan akademik personellerin başvurularını 06 Kasım 2023 tarihinden itibaren gerekli evraklarla çevrimiçi sistem üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru tarihleri: 06 Kasım - 01 Aralık 2023

ÖNEMLİ: Bu ilana; Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi(Ders Verme yükümlülüğü bulunan) ve ders yükü bulunan Dr. Araştırma Görevlileri başvurabilir.

Başvurular ilanda belirtilen çevrimiçi sistem üzerinden alınacaktır. Yararlanma puanı sözleşme yılına göre değil ilan tarihine göre hesaplanacaktır. (Daha önce yararlanan personel için.)

-Birinci derece yakınları veya kendileri, 06 Şubat 2023 depreminden etkilenen 17 il ve 1 ilçede ikamet etmekte olup da AFAD’dan afetzede yardımı alanlar Erasmus+ personel hareketliğine yapacakları başvurularında +10 puan ile önceliklendirilir. Yakınlık durumunu gösteren belgenin de eklenmesi gerekmektedir. 

Detaylar için lütfen başvuru ilanını okuyunuz.

Başvuru adımları için sunumu inceleyebilirsiniz.

 

Başvuruya İlişkin Sorular ve İrtibat İçin;

Öğr. Gör. Uğur KOYUNCU, Tel: 0382 288 3836

ugurkoyuncu@aksaray.edu.tr   -    erasmus@aksaray.edu.tr